Na początek…

Zapraszam uczniów naszego gimnazjum do udziału w procesie certyfikacji Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych. W skrócie zwanym ECDL.

Co to jest ECDL? To zespół kilkunastu certyfikatów dla nie-informatyków. Uzyskanie go zaświadcza, że posiadacz  posługuje się twórczo i skutecznie nowoczesnymi technologiami informacyjno – telekomunikacyjnymi. Projekt uznawany jest w ponad 140 krajach. Posiadaczem jest już ponad 11 mln ludzi na świecie.

W Polsce rozwojem projektu zajmuje się Polskie Towarzystwo Informatyczne. Całość projektu koordunuje Polskie Biuro ECDL w Warszawie oraz Koordynatorzy Regionalni.

Nasza placówka posiada status Laboratorium Edukacyjnym ECDL. Jeden z naszych nauczycieli jest egzaminatorem ECDL Core i ECDL Start. Innymi słowy – wszystko załatwimy na miejscu.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszych witrynach (patrz na baner).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>